Pasaż Grunwaldzki, model 3d, Wrocław. Dane: Art of Drone
Budynek mieszkalny

Budownictwo infrastrukturalne i mieszkaniowe

Modele 3d dają developerom i administratorom budynków wiele unikalnych możliwości. Dzięki nim klient może zaznajomić się z docelową bryłą powstającego budynku, czy śledzić postępy jego budowy. Jest to doświadczenie o zupełnie innym wymiarze niż statyczna, dwuwymiarowa wizualizacja.

Model to także doskonałe dla profesjonalistów działających w branży, jako narzędzie do oceny stanu nieruchomości, albo istotny wkład do analizy jej realnej wartości. Produkt ten pozwala podkreślić techniczne atuty lokalizacji i uwypuklić jej unikalne walory.

Zakład Elektroniki Górniczej (zburzony w 2017), Tychy. Dane: Flitsky

Obiekty historyczne

Fotogrametria pozwala na dzielenie się pięknem historycznych miejsc i naukę o nich w zupełnie nowy sposób. Technologia 3D w odróżnieniu od filmowego kadru, czy zdjęcia w podręczniku ciekawiej ukazuje detale architektoniczne, geometrię brył czy historię obiektu.

Kościół na Wodzie, Zwierzyniec, woj. lubelskie. Dane: slowflow
Akwedukt, Park Romantyczny Arkadia, województwo łódzkie.
XVII - wieczna belka stropowa z inskrypcją, Muzeum Zamojskie, Zamość

Ortofotomapy i fotoplany

Opracowania mapowe tworzone z danych pozyskiwanych z pomocą bezzałogowców na dobre zagościły w naszej rzeczywistości i porządku prawnym. Dzięki niższym kosztom wytworzenia z rezultatów pracy operatorów i analityków skorzystać może coraz szersza rzesza użytkowników.
Kamieniołom, ortofotomapa i numeryczny model terenu posłużyły do analizy areałów i kubatur wydobywanego urobku.
Grodzisko wczesnosłowiańskie, Czermno, województwo lubelskie.
Ortofotomapa zintegrowana ze środowiskiem Google Earth. Opracowanie tego typu jest idealne do wizualizacji zmian w otoczeniu zwłaszcza, gdy powszechnie dostępne serwisy mapowe nie oferują aktualnych zobrazowań.

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /agisense_main/plugins/system/helix3/core/classes/Minifier.php on line 227