Co robimy?

Image

Latamy, zbieramy dane a następnie przetwarzamy je do postaci ortofotomap, modeli terenu, czy modeli 3d. Nie straszne nam dane obrazowe, tabele czy LiDAR-owe chmury punktów.
Image

Monitorujemy kondycję upraw i drzewostanu wykorzystując zobrazowania wielospektralne. Tworzymy mapy wegetacji, które możesz wykorzystać w procesie zarządzania gospodarstwem, winnicą lub lasem.
Image

Poszukujesz specyficznej mapy a te, które możesz znaleźć w sieci lub na półce w księgarni nie spełniają twoich potrzeb? Dobrze trafiłeś! Przygotujemy dla Ciebie opracowanie, które idealnie wpasuje się w twój projekt!
Image

Potrzebujesz zestawu montażowego szytego na miarę, niedostępnego nigdzie na rynku? Służymy pomocą! Zaprojektujemy, wytworzymy i wdrożymy rozwiązania, które spełnią twoje wymagania.
Image

Nasz sprzęt

Aby skutecznie i sprawnie zbierać dane z powietrza, jedna, mała platforma może okazać się niewystarczająca. Dlatego aby sprostać wymaganiom klienta korzystamy z maszyn i sensorów, które wzajemnie się uzupełniają.


Image
Platforma Flytech Birdie umożliwia nam mapowanie dużych obszarów, w krótkim czasie. Rozległy obszar? Misje liniowe? Birdie nie lęka się wyzwań!
Image
Wielowirnikowiec Yuneec Typhoon H520 to maszyna doskonale uzupełniająca swego większego brata tam, gdzie szybkość przestaje być atutem. Idealny do mapowania mniejszych obszarów, gromadzenia danych do modeli 3d, czy inspekcji.
Image
Obiektywy sensora Micasense RedEdge-M pozwalają dostrzec to, co niewidzialne dla nieuzbrojonego oka. Jest to kamera radiometryczna więc możesz mieć pewność, że otrzymywane dane pozwolą na porównania rezultatów lot po locie.
Image
Uzupełnieniem tego zacnego sprzętowego grona są odbiorniki GPS firmy EMLID, dzięki którym realizowane przez nas projekty jeszcze dokładniej wpisują się w wymogi klientów.
Image

Zaufali Nam

Przez kilka lat naszej bytności na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu partnerów biznesowych. Świadczyliśmy usługi i dostarczaliśmy rozwiązania dla badaczy, naukowców i przedsiębiorstw operujących nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach europejskich, USA, czy nawet na Czarnym Lądzie!

 

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.


KMLogic Konrad Malec

tel: +48 532 374 601
e-mail: agisense@gmail.com
Adres: Wólka Łosiniecka 61, 22-672 Susiec

NIP: 9211833230
REGON: 368882845

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /agisense_main/plugins/system/helix3/core/classes/Minifier.php on line 227