Kartografia

Kartografia

Generujemy ortofotomapy i modele terenu z danych pozyskanych przy pomocy platform bezzałogowych.
Digitalizacja 3D

Digitalizacja 3D

Tworzymy i optymalizujemy modele 3d. Retopologizacja siatek, remapping i retusz tekstur.

Analizy przestrzenne

Analizy przestrzenne

Analizy przeprowadzamy na bazie danych fotogrametrycznych, LiDAR i satelitarnych. Analizy spadków, ekspozycji, potencjału solarnego, NDVI...
Data Processing

Data Processing

Procesujemy dane zebrane przez innych. Skrupulatnie kontrolujemy każdy etap procesu digitalizacji.
Druk 3D

Druk 3D

Przenosimy do trójwymiarowej postaci prototypy, zabawki, czy gadżety.
Pomiary

Pomiary

Przeprowadzamy pomiary areałów i kubatur.
Fotografia lotnicza

Fotografia lotnicza

Utrwalamy piękno chwili na fotografiach i w filmowym kadrze.
Consulting

Consulting

Doradzamy jak zbierać dane, by uzyskać pożądane rezultaty.

O Nas

Nie jesteśmy firmą, jakich wiele. Z innymi operatorami dronów łączy nas to, iż używamy podobnych platform. Różnice tkwią jednak w detalach. Te zaś przesądzają o efekcie końcowym.  

Stosowane przez nas maszyny i rozwiązania nie służą wyłącznie uchwyceniu urody chwili, czy zaklinaniu piękna krajobrazu w fotografii. My chcemy służyć pomocą architektom, inżynierom, projektantom, i rolnikom, tak by decyzje, które muszą podejmować, zawsze znajdowały oparcie w aktualnych i dokładnych danych.

Agisense daje Ci możliwość szybszego, bardziej ekonomicznego, a przede wszystkim bezpiecznego działania, niezależnie od rodzaju wyzwań, jakie stawia przed Tobą rzeczywistość.
Image

Nasz Sprzęt

Aby skutecznie i sprawnie zbierać dane z powietrza, jedna, mała platforma może okazać się niewystarczająca. Dlatego aby sprostać wymaganiom klienta możemy zaoferować maszyny i sensory, które wzajemnie się uzupełniają.
Samolot bezzałogowy

Samolot bezzałogowy

Platforma Flytech Birdie umożliwia nam mapowanie dużych obszarów, w krótkim czasie. Modułowa konstrukcja umożliwia zamienne korzystanie z 24 megapikselowej kamery RGB lub kamery wielospektralnej.
Heksakopter

Heksakopter

Wielowirnikowiec Yuneec Typhoon H520 to maszyna doskonale uzupełniająca swego większego brata tam, gdzie szybkość przestaje być atutem. Idealny do mapowania mniejszych obszarów, gromadzenia danych do modeli 3d, inspekcji, fotografii i filmowania.
Kamera wielospektralna

Kamera wielospektralna

Obiektywy sensora Micasense RedEdge-M pozwalają dostrzec to, co niewidzialne dla nieuzbrojonego oka. Jako że jest to kamera radiometryczna, wspierana celami kalibracyjnymi, możesz mieć pewność, że otrzymywane dane pozwolą na porównania rezultatów każdego lotu.

Zaufali nam

Image
Image
Image
Image
Image

Jesteśmy social medialni!

Strona www to nie wszystko! Znajdziesz nas również w innych mediach.

Bądź na bieżąco z naszymi projektami dzięki Sketchfabowi i Pointscene. Polub nas na Facebooku i otrzymuj powiadomienia o naszej aktywności!

Image
Image
Image

Kontakt

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.

KMLogic Konrad Malec

tel: +48 532 374 601
e-mail: agisense@gmail.com
Adres: Wólka Łosiniecka 61, 22-672 Susiec

NIP: 9211833230
REGON: 368882845

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /agisense_main/plugins/system/helix3/core/classes/Minifier.php on line 227